Nowość do Argatorii: Miażdżyciele na Skalivarach

Miażdżyciele to jedna z najlepszych jednostek w armii Sorgax. Uzbrojeni w potężne młoty, zdobne zbroje i dosiadający mitycznych stworzeń zwanych Skalivarami. Wojownicy Sorgax wierzą, że te stworzenia pochodzą z gwiazd i są potomkami mitycznych półboskich bestii. Majestat z jakim kroczą wzbudza w każdym wrogu lęk, a ich przenikliwy ryk napełnia serca wojowników Sorgax wolą walki. Oto jedna z tych jednostek, która potrafi przechylić szalę zwycięstwa.

Miażdżyciele na Skalivarach ze swoimi Księżycowymi Młotami

Skalivary mają przeważnie czerwonawy kolor skóry i zielone lub błękitne podbrzusza. Zdarzają się ciemniejsze, które czasem są nazywane nocnymi. Legendy mówią, że gdy przychodzi najbardziej gwiaździsta noc w roku, spoglądają ku gwiazdom, nasłuchując szeptów swych dawnych panów. To właśnie wtedy niektórym osobnikom zmienia się odcień skóry i zyskują niezwykłą odwagę oraz przenikliwość, nietypową jak dla zwierząt.

Oddział Miażdżycieli w bezpośrednim starciu z Niszczycielami z armii Vaendral

Broń Miażdżycieli to przerażające Księżycowe Młoty, które wojownicy oddają pod opiekę Wieczornym Kapłanom. Dbają oni o broń, namaszczając ją świętą wodą z wilgotnych krypt, która powoduje, że młoty pokrywają się mistycznym, zielonkawym nalotem. Taka broń może służyć wiekami i jeszcze nigdy żaden z młotów nie uległ zniszczeniu.

Premiera gry bitewnej Argatoria planowana jest na luty (polski podręcznik) i kwiecień (angielski podręcznik). W marcu ukażą się także cztery startery do każdej armii. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym Planem Wydawniczym, abyście byli na bieżąco ze wszystkimi premierami. Plan jest dostępny na UT Chronicles, a wkrótce będzie dostępny również na spellcrow.com.

Jak zawsze, wszelkie pytania kierujcie na nasz adres e-mail: spellcrow@umbraturris.com.

Pozdrawiam, Piotr Pirianowicz

Zamów Miażdżycieli na Skalivarach na spellcrow.com