Purple Warlock i zmiany…

Początek roku to czas, kiedy powstaje wiele planów i postanowień. Są jednak takie rzeczy, o których myśli się bardzo długo, ale ich realizacja nie przychodzi szybko. Jedną z takich rzeczy, o których rozmawialiśmy już od bardzo długiego czasu w Spellcrow, była gazeta. Coś, co pozwoli Wam zajrzeć za kulisy powstawania figurek, poczytać tutoriale malarskie i dowiedzieć się więcej o uniwersum Umbra Turris.

Artykuł o rasie Minotaurów oraz powstaniu figurki

Coś, co pozwoli nam zrealizować jedno z marzeń. I tak narodziła się idea Purple Warlock’a, który początkowo publikowaliśmy jako newsletter, jednak z czasem miał się przeistoczyć w coś namacalnego.

Okładka Purple Warlock’a

Ten czas właśnie nastał i z początkiem stycznia pierwszy numer Purple Warlock’a po angielsku trafił do drukarni. Jeśli ktoś z Was chce mieć gwarancję posiadania własnego egzemplarza, może już teraz go nabyć w specjalnej cenie. Wysyłka nastąpi natychmiast, jak tylko otrzymamy nakład z drukarni. Będzie to około 20 stycznia.

Wnętrze gazety

Kolejną ważną informacją jest zmiana UT Chronicles. Prowadzimy rozmowy z dystrybucją w Niemczech oraz w Hiszpanii, a to oznacza, że strona będzie w 4 językach – angielskim, polskim, niemieckim i hiszpańskim.

I coś, na co wiele osób czekało i mieliśmy w tej sprawie wiele pytań. Co i kiedy wydamy. Od teraz wszystkie informacje o naszych planach wydawniczych i ważnych zmianach znajdziecie w nowo powstałym dziale Plan Wydawniczy (Release Plan). Jest on dostępny na UT Chronicles oraz na spellcrow.com.

Jak zwykle, wszelkie pytania kierujcie na nasz adres e-mail: spellcrow@umbraturris.com.

Mamy nadzieję, że nowe UT Chronicles przypadnie Wam do gustu.

Pozdrawiam, Piotr Pirianowicz