Nowości do Argatorii oraz aktualizacja Planu Wydawniczego

Rozpoczął się kolejny miesiąc i czas na aktualizację. Premiera niektórych figurek oraz publikacji będzie opóźniona, jednak już teraz możecie nabyć startery do gry bitewnej Argatoria, które właśnie trafiły do sprzedaży na naszej stronie. Do wyboru są cztery armie – Jaszczuroludzi (Arox lub Sorgax) oraz Barbarzyńców (Vaendral lub Dirandis).

Więcej o samych oddziałach i ich zasadach dowiecie się z polskiego podręcznika, który trafił do sprzedaży w wersji PDF i drukowanej (oferta pre-order; z uwagi na opóźnienia w drukarni przewidywany czas wysyłki to 21-25 marca). Przypominamy, że wersja angielska jest planowana na kwiecień!

Przedstawiamy Wam nowe figurki dedykowane do armii Słonecznych Miast, czyli Bohaterów Arox. Pracujemy dla Was nad tutorialem malarskim, który ma być opublikowany w kolejnym numerze Purple Warlock’a. Poniżej kilka zdjęć z naszych dotychczasowych prac nad tymi modelami – w żywicy i w bazowych kolorach. Premiera była przewidziana na 28 lutego, jednak ostatecznie zestaw ukaże się w tygodniu 7-11 marca.

Bohaterowie Arox przed nałożeniem podkładu

W marcu do sprzedaży trafią także Desaurosy – bestie służące jako modele pojedyncze w armiach Arox i Sorgax. Premierę Goblińskiej Matrony, wyrzeźbionej przez Paula Suvorova, przewidujemy w piątek, 4 marca, podobnie jak zestaw drzwi do średniowiecznych/fantasy budynków, wykonanych przez Kamila Kopczyńskiego.

Figurka barbarzyńcy wyrzeźbionego przez Raffaele Stumpo trafi do sprzedaży w późniejszych miesiącach ze względu na kłopoty techniczne, podobnie jak Satyry, Faungor oraz Mroczny Barbarzyńca autorstwa Stephane’a Simone’a.

W podręczniku do Argatorii zaszło wiele zmian, dlatego oprócz pracy nad kolejnymi nowościami, najbliższe tygodnie poświęcimy w dużej mierze na wprowadzenie ich do angielskiego podręcznika, aby jak najszybciej dostarczyć ją naszym zagranicznym klientom.